Menu Zamknij

Trans 9.0 ekologiczną alternatywą dla auta

kross trans 9.0

Obecnie bardzo duży nacisk kładzie się na różne formy dbania o środowisko naturalne. Nie ma się co temu dziwić – ocieplenie klimatu odczuwamy co roku na swojej skórze. Coraz częściej słyszymy o rekordowych upałach, coraz rzadziej z kolei możemy się spotkać ze śniegiem na święta. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest emitowanie dużych ilości gazów cieplarnianych do atmosfery i dużą rolę odgrywają tu samochody, którymi codziennie poruszamy się między innymi do pracy lub na zakupy.

Rower trekkingowy Kross

kross trans 9.0Stąd szeroko zakrojone kampanie, między innymi popularyzujące miejską komunikację, które miałyby ograniczyć liczbę samochodów na ulicach miast. Jeżeli jednak nie jesteśmy przekonani do jeżdżenia autobusami lub tramwajami, i tak możemy się przyczynić do znacznego ograniczenia emisji spalin do atmosfery – przesiądźmy się na rower, ograniczając wykorzystanie samochodu tylko w przypadku złej pogody lub naprawdę dużych zakupów. Pozwoli to nam zaoszczędzić niezdrowego stresu, który wynika często z jazdy samochodem. Bardzo wiele osób potwierdza to, jak odprężająca jest jazda na rowerze. Co więcej jest dobra dla naszego zdrowia i pozwala skutecznie spalać zbędne kilogramy. Ponadto powstaje coraz więcej dróg rowerowych, niekiedy całe miasto można przejechać, poruszając się po samych drogach dostosowanych pod jednoślady. Brakuje nam jeszcze tylko roweru, który powinien być wygodny, ale przede wszystkim bezpieczny w użytkowaniu.

kross trans 9.0Największe bezpieczeństwo są nam w stanie zapewnić najwyższa jakość materiałów, z jakich wykonane zostały komponenty naszego roweru. Godnym uwagi jest z pewnością model Kross Trans 9.0 – rower trekkingowy, który dostępny jest w dwóch wersjach – uniwersalnym i damskim. Firma Kross zapewnia swoim rowerom najwyższą jakość wykonania zarówno ramy, tarcz hamulcowych, jak i kierownicy, wykorzystując do tego wytrzymałe aluminium Lite, które ponadto gwarantuje niewielką wagę roweru nieprzekraczająca siedemnastu kilogramów. Ponadto wykorzystanie napędu i systemu hamulcowego firmy Shimano jest gwarantem niezawodności wszystkich mechanizmów roweru, co zapewni nam wiele kilometrów komfortowej jazdy na zróżnicowanym terenie.

Dbałość o środowisko naturalne w naszych czasach jest niezwykle ważna – nie jest w końcu jeszcze za późno, by wziąć sprawy w swoje ręce. Coraz więcej osób zostawia swój samochód w domu, przesiadając się na ekologiczny jednoślad. Z opisanym wyżej Krossem Tans 9.0 będzie to tym łatwiejsze, że komfort jazdy sprawi, iż nie będziemy mogli się doczekać ponownej przejażdżki na naszym rowerze.