Menu Zamknij

Model samoczyszczącego grilla marki Weber

samoczyszczący weber q 1400

Miłośnicy grillowania w szczególności zwracają uwagę na sprzęt, na którym mają przyrządzić przepyszne dania. Odpowiednio dobrany grill pozwala nie tylko uzyskać wspaniałe i aromatyczne jedzenie, ale również zaoszczędzić czas podczas rozpalania, czy też czyszczenia.

Funkcja samoczyszcząca w grillu elektrycznym

grill Nowe, innowacyjne zastosowania oferowane przez producentów znanych marek pozwalają umilić czas podczas takiego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Firma Weber jest jednym ze światowych liderów, który oferuje na rynku bardzo szeroki wybór różnych modeli z najnowszymi rozwiązaniami. Ta marka cieszy się najlepszą opinią wśród użytkowników. W swojej ofercie posiadają grille węglowe, gazowe oraz elektryczne. Jednym z polecanych modeli jest Weber Q 1400 – podczas wyboru warto przyjrzeć się jemu bliżej. Jego dużą zaletą jest możliwość grillowania w wielu miejscach takich jak ogród, działka, balkon, taras, a nawet wnętrze mieszkania czy domu. Z uwagi na to, że jest to rodzaj grilla elektrycznego należy pamiętać o odpowiednim zasilaniu, czyli dostępu do gniazdka.

samoczyszczący weber q 1400Podczas użytkowania nie wydziela on dymu, co jest dodatkowym, bardzo cenionym atutem. Nie trzeba się martwić o bliskie sąsiedztwo. Q 1400 jest bardzo łatwy w użytkowaniu – wystarczy uruchomić go przy pomocy przycisku. Kolejną z cech, która odróżnia ten model od innych rodzajów to obecność grzałki posiadającej właściwości samoczyszczące. Dzięki temu utrzymanie tego urządzenia w odpowiedniej czystości jest o wiele prostsze. Dodatkowo ma on również zainstalowaną tackę wypełnioną wodą, do której kapie tłuszcz z przyrządzanego jedzenia. Samoczyszczący Weber Q 1400 umożliwia usmażenie wielu potraw z mięsa, ryb, owoców morza oraz warzyw. Ruszt tego grilla elektrycznego został wykonany z żeliwa emaliowanego o powierzchni karbowanej, przez co ciepło rozprowadzane jest równomiernie – produkty spożywcze na nim umieszczone są dokładnie usmażone z każdej strony. Wyposażony został również w bardzo użyteczną pokrywę, która ogranicza roznoszenie się zapachów oraz umożliwia podduszanie potraw.

Model grilla elektrycznego Weber Q 1400 ma wiele zalet, które zachęcają do jego kupienia. Przede wszystkim grillowanie na nim jest możliwe niemal w każdym miejscu gdzie znajduję się gniazdko. Ze względu na swoje małe gabaryty można go zabrać na wakacje lub weekendowy wypad nad jezioro. Innowacyjna metoda samoczyszczącej grzałki pozwala skrócić czas jego czyszczenia oraz utrzymać urządzenie w odpowiednim stanie. Dzięki temu grill przetrwa wiele lat i będzie bardzo dobrze służył właścicielowi przez ten okres.